Визнати дитини залишилися без піклування батьків

батьків може бути визнаний дитина у випадках: смерті батьків; позбавлення їх батьківських прав; … у всіх інших випадках визнання дитини залишилися без піклування батьків у встановленому законом порядку. Більше.

До дітям-сиротам, дітям, які залишилися без піклування батьків,та осіб з числа дітей-сиріт та дітей, … та в інших випадках визнання дитини залишилися без піклування батьків у встановленому законом порядку; особи з.

Згідно з ним діти, які залишилися без піклування батьків, — особи віці до 18 років, які залишилися без … та в інших випадках визнання у дитини залишилися без піклування батьків у встановленому законом порядку.

… перебувають діти, які залишилися без піклування батьків, або посадовою особою органу виконавчої влади суб’єкта … чи в прийомну сім’ю) або до закладу для дітей-сиріт або дітей, які залишилися без піклування батьків, а одно … установ та в інших випадках визнання у дитини залишилися без піклування батьків у встановленому законом порядку.

… аналогічних учрежденийи віних випадках визнання дитини оставшимсябез піклування батьків у встановленому законом порядку; лицаиз числа дітей-сиріт идетей, , що залишилися без піклування батьків, – особи ввозрасте.

Якщо дитина, що має російське громадянство, усиновлюється за кордоном , усиновлення також регулюється … «Про державний банк даних про дітей, , що залишилися без піклування батьків і здійсненні контролю за.

Рештою ж без піклування батьків після смерті матері дитина буде вважатися у випадках, … вступу в законну силу рішення суду про позбавлення (обмеження) батьківських прав; визнання отця недієздатним.

Діти, які залишилися без піклування батьків, — особи возрастедо18 років, які залишилися безпопечения … ивиных випадках визнання дитини залишилися без піклування батьків установленому законом порядку. Повне.

… до неповнолітніх (громадянам, які не досягли 18 років), які залишилися без піклування батьків. До таких … в інших випадках визнання у дитини залишилися без піклування батьків у встановленому законом порядку (п.

діти, які залишилися без піклування батьків, — особи у віці до 18 років, які залишилися без піклування … та в інших випадках визнання дитини залишилися без піклування батьків у встановленому законом порядку; особи з.

Схожі статті: