Прописати неповнолітню дитину у бабусі

Видання рекомендується студентам гуманітарних спеціальностей, психологам, педагогам, соціологам, юристам і соціальним працівникам

Два гімназиста Льова і Ося, покарані вчителем за якісь дрібні витівки, відбувають покарання у кутку. Однак, вони не втрачають часу …

Це історія безсмертної любові і заплутаних взаємин не залишить читача байдужим…

В квартирі крім нього та членів його сім’ї прописані колишня невістка О. і її неповнолітній син Р. Ні … неповнолітнього Р. є його бабуся 3., в квартирі якої дитина проживає в даний час.

… прописаний народжений від шлюбу син Сергій. За твердженням позивачки, вона проживала з чоловіком і дитиною там же. У 1994 році померли батько і бабуся чоловіка, а в грудні того ж року раптово помер чоловік — Деняйкин Д. … Вона і її неповнолітній син в силу фактичного проживання квартирі у якості членів сім’ї наймача … Довід суду про те, що після розділу особових рахунків Деняйкин Д. міг прописати в цю квартиру свою дружину,.

Оскільки разом з нами з липня 1998 року проживав чоловік дочки і їх неповнолітня дитина, ми звернулися до … Проте отримали відповідь про тому, що разом з бабусею Досычевой З. А. з січня 1997 року прописаний її .

А через два роки у Тереховых народився первісток – В’ячеслав Сергійович. З дитиною … Справа в тому, що квартиру, в якій, між іншим, проживали і були прописані Світлана з дітьми, бабуся у свій час приватизувала на себе і свого … прокуратури холоднокровно винесла рішення: виселити Терехову Світлану зі спірної квартири з неповнолітніми дітьми.

А ось заява від бабусі — воно необхідне, якщо мати дитини — неповнолітня. … як стали суворіше стежити за дотриманням закону про те, що дитини зобов’язані прописати до матері, відмов з цієї причини стало.

Схожі статті: