Закордонний паспорт на дитину до 14 років перелік документів

Анкета-заява про видачу закордонного паспорта, завірена у відділі кадрів місця роботи (для працюючих), … Якщо вписується дитина – свідоцтво про народження дитини, не досягла 14 років з вкладишем про … Перелік документів при оформленні паспорта неповнолітнім ( 18 років) 1.

У Додатку No 3 дан перелік документів Киргизької Республіки. В числі таких документів: 1) паспорт громадянина 1974 р. з відміткою про належність до громадянства Киргизької Республіки (на період 1 січня 2003 р.) … Республіки Таджикистан; 3) закордонний паспорт Республіки Таджикистан; 1 Постанови Уряду РФ … громадянина Республіки Казахстан) і свідоцтва про народження дітей (для громадян РФ, які не досягли 14 років,.

… документу (додаток 1) у двох примірниках; – завірені копії свідоцтв про народження дітей 18 років, відомості про яких заявник просить внести у свій закордонний паспорт або просить видати їм … частин ( начальниками установ), перелік яких доводиться апаратів паспортно-візової служби МВС, ГУВС, УВС … про народження дітей 1 8 років; – нотаріально засвідчені заяви дітей від 14 18 років про їх згоду на виїзд.

… Федерації. – Для Збройних Сил Російської Федерації такий перелік передбачений наказом Міністра … дітей, дітей старше 18 років, стали інвалідами досягнення ними віку 18 років, дітей у віці 23 років, … особистого майна на безоплатній основі, при придбання ними проїзних і перевізних документів за … будь військовослужбовець, який оформив належним чином закордонний паспорт, отримав дозвіл.

ни бути фото і печатка в паспорті батьків, старших 14 років — окремий закордонний паспорт); — авіаквитків; … виїжджають без батьків/батьків) і свідоцтво про народження дитини (для дітей, що виїжджають з одним з батьків). … Виліт: Прибути в аеропорт потрібно за 2 години вильоту. … момент реєстрації Вас можуть попросити показати візову підтримку ( список групи) або ваучер, які знаходяться серед ваших дорожніх документів.

Закордонний паспорт громадянина СРСР із записом або відміткою про громадянство Російської Федерації. 13. … 14. Льотне свідоцтво члена екіпажу повітряного судна (під час прямування у складі екіпажу). 15. … Додаток No 2 Перелік документів для в’їзду, виїзду та пересування по території Російської … Свідоцтво про народження громадянина СРСР з відміткою про громадянство Азербайджанської Республіки (для дітей 16 років). 4.

Свідоцтво про народження (для дітей, що не досягли віку 16 років). 6. … Урядом Республіки Таджикистан про взаємні безвізові поїздки громадян Перелік документів Російської Федерації 1. … (на період 31 грудня 2005 р.). 2. … Свідоцтво про народження (для дітей, які не досягли віку 14 років). 5. … Загальногромадянський закордонний паспорт з символікою СРСР із записом або відміткою про громадянство Російської Федерації. 10.

частин (начальниками установ), перелік яких доводиться апаратів паспортно-візової служби МВС, ГУВС, УВС … Закордонний паспорт особі, яка не досягла 18 років, оформляється на прохання законного представника. … заяву з завіреною випискою з трудової книжки або замінює її документу і відомостями про близьких … про народження дітей 1 8 років; — нотаріально засвідчені заяви дітей від 14 18 років про їх згоду на.

(на період 31 грудня 2005 р.). 2. … Свідоцтво про народження (для дітей, які не досягли віку 14 років). ‘ 5. … Загальногромадянський закордонний паспорт з символікою СРСР із записом або відміткою про громадянство Російської Федерації. 10. … Республіки Таджикистан про взаємні безвізові поїздки громадян ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ РЕСПУБЛІКИ ТАДЖИКИСТАН 1 .

Свідоцтво про народження (для дітей, що не досягли віку 16 років). … і Урядом Республіки Таджикистан про взаємні безвізові поїздки громадян ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ 1. … (на період 31 грудня 2005 р.) … Свідоцтво про народження (для дітей, не досягли віку 14 років). … Загальногромадянський закордонний паспорт з символікою СРСР із записом або відміткою про громадянство Російської Федерації. 10.

Схожі статті: