Дидактичні ігри для дітей з порушеннями слуху

Головчиц Л. А. Гра в життя дітей з порушеннями слуху // Дошкільне виховання аномальних дітей / Під ред. К. П. Носковій. — М., 1993. Дидактичні ігри для дошкільників з порушеннями слуху. Під ред. К. А. Головчиц.

Дидактична гра спрямована на розвиток у дітей з порушеннями слуху довільної уваги, спостережливості, пам’яті, операції аналізу, синтезу, порівняння, узагальнення, діяльності уяви, сприяє.

Методичними прийомами, які сприяють формуванню изодеятельности дітей з порушенням слуху, … вже готових зображень; дидактичні ігри (колір, форма, величина, просторові відносини предметів);.

Шмід-Джиованини С. Керівництво для батьків дітей, що мають порушення слуху у віці від народження до двох … Катаєва А. А., Стребелева Е. А. Дидактичні ігри у навчанні дошкільників з відхиленнями у розвитку.

Катаєва А. А., Стребелева Е. А. Дидактичні ігри і вправи в навчання розумово відсталих дошкільників. — М. … мовленнєвого слуху і мовленнєвого спілкування у дітей з порушеннями слуху // Інновація в російському освіту.

Навчальний посібник в єдиному комплексі розглядає теоретичні та прикладні аспекти спеціальної освіти дітей з …

Наприклад, раннє виявлення (у перші місяці життя) порушень слуху ранній початок допомоги, включаючи … що дитина з порушенням слуху розвивається як звичайна дитина, вчиться говорити, йде в звичайний дитячий садок і школу. … 80 См.: Дидактичні ігри і заняття з дітьми раннього віку 68.

У книзі описані ігри і спеціальні методи і прийоми, які дозволяють налагодити контакт з дитиною з аутизмом, виявити у нього …

ДЕЯКІ питання організації слухової роботи в школах для дітей з порушеннями слуху: Метод. … РОЗУМОВЕ виховання дітей з затримкою психічного розвитку в процесі дидактичної гри: Метод.

Схожі статті:
  1. Фруктові салати рецепти з фото для дітей
  2. Де і як поставити дитину на чергу в дитячий сад в москві
  3. Оригінальний подарунок на весілля своїми руками від дітей