Меню дитини в один рік і вісім місяців

7732542

протягом перших 2 тижнів дитині рекомендується давати 5%ву кашу, а через 1-2 тижні — 1О%-ву. Якщо дитина погано поправляється або … З 7- 8 місяців меню малюка слід вводити сир (починаючи з 5-10 м перед основним годуванням). Його кількість треба поступово збільшувати таким чином, щоб до 1 році воно склало 50 р. З 7 місяців дитині рекомендується.

Вага дитини до кінця Одне годування — манна каша на молоці (150— 180 г) . місяці кг. Два рази … Починаючи з 7–8 місяців дитина може отримувати м’ясо також у вигляді фрикадельок. М’ясо для … 32 ХАРЧУВАННЯ ДИТИНИ 1 .

До 8 місяців дитина може одержувати кисломолочні продукти у вигляді адаптованої кисломолочної суміші, … Через 10 днів РИБА Педіатри рекомендують вводити рибу у меню дитини не раніше 9-10 місяців. … Збільшувати обсяг слід якомога повільніше: спочатку до 20 м, потім до 30-35 м, і лише до 1 році обсяг сиру можна збільшити приблизно до 50 р добу.

Необхідно врахувати, що навіть у віці 1 рік кількість бульйону не повинно перевищувати 30 мл … Приблизний раціон дитини у віці 7 місяців: 6.00 — грудне молоко (210 мл) 10.00 — каша 10 %-ная вівсяна ( 150 мл), яєчний … 8 місяців Зазвичай з 7,5—8 місяців харчування дітей, знаходяться.

18.00 — каша (гречана, вівсяна, рисова) — 170 г, сир — 4 чайні ложки, терте яблуко або фруктове пюре — 4 столові ложки; 22.00 — грудне годування. У 8 місяців дитина може пити кефір або молоко з печивом.

Слід мати на увазі, що риба включається в харчування дітей після м’яса і спочатку не можна дитині в один день давати і рибу, і м’ясо. Тільки після рибні та м’ясні страви можна давати у день, але в різні прийоми їжі. … У дітей 6–8 місяців він може призводити до мелкоточечным крововиливів у кишечнику, тому кефір можна давати, починаючи з 9-12 місяців,.

На цьому етапі меню дитини стає ще більш різноманітним — йому починають давати двічі пропущену через м’ясорубку або протерту через … вісім місяців дитина може пити кефір або молоко з печивом .

До кінця 5-го місяця життя одне молочне годування повністю замінюють овочевим пюре, кількість якого … Ще через місяць меню дитини поповнюють м’ясним бульйоном з сухариками, який через 1-2 тижні … кінця першого 1 раз в тиждень молочну кашу доцільно … З 7–8 місяців треба привчати пити з чашки, а з появою зубів — до більш щільної їжі.

До кінця п’ятого місяця життя одне молочне годування повністю замінюють овочевим пюре, кількість якого … Ще через місяць меню дитини поповнюють м’ясним бульйоном з сухариками, який через 1 -2 тижні замінюють … До кінця першого 1 раз в тиждень … З 7—8 місяців треба привчати малюка пити з чашки, а з появою зубів — до більш щільної їжі.

1 р. 5 міс. – 1 р. 8 міс. — ікла, 2 — другі малі корінні, до початку 3 — всі 20 молочних зубів. Психомоторне розвиток оцінюють по календарем розвитку навичок дитини. 1 рік Висловлює бажання. Махає рукою.