Видача допомоги на народження дитини терміни

6208924

За цим посібником можна звернутися не пізніше 6 місяців після народження дитини. 24. Допомога на годування дитини видається у два строку. Перша частина посібники в розмірі п’ятдесяти карбованців видається разом з посібником .

Допомога народження дитини видається, якщо заробіток батька, звернулася за посібником, за місяць до першого … Якщо допомога годування дитини не отримано термін, посібником звернутися не пізніше.

В якому розмірі і в які термін видаються посібники з нагоди народження дитини? Одноразова допомога, призначене для придбання предметів догляду за новонародженим, видається в розмірі 12 руб. після пологів,.

Підставою для виплати посібники є довідка, яку видає жіноча консультація або інше медичне … в ранні термін вагітності — 300 руб.; • одноразова допомога народженні дитини, при усиновлення.

За цим посібником можна звернутися не пізніше шести місяців після народження дитини. Допомога на годування дитини видається у два строку: перші п’ять місяців — в сумі 100 руб. — одночасно з посібником.

Робітниці і службовці, члени союзу, які мають право на допомога народження дитини (на предмети догляду — 45 … то, оскільки інструкцією ВЦРПС і Нарком — здрава СРСР встановлено обмежені терміни видачі лікарняних.

Запитання. В якому порядку виплачується допомога по догляду за дитиною жінки-військовослужбовця, яка виїхала за кордон? … Питання. Встановлено чи який-небудь термін для звернення жінки-військовослужбовця, звільненої із Збройних Сил СРСР, за допомогою з вагітності та пологах, при народженні дитини і по догляду за дитиною до досягнення нею віку одного року?

У виняткових випадках можливе продовження цього строку залежно від тяжкості захворювання та побутової обстановки матері і т. д. 2 Допомога народженні дитини і раніше складалося з одноразових виплат.

… посібників: допомога по вагітності та пологах; одноразова допомога жінкам, які стали на облік в медичних установах в ранні термін вагітності; одноразова допомога народженні дитини; щомісячне.

Допомога видається за місцем роботи жінки тільки в грошовому висловлення і одночасно з посібником … пологах, або протягом 10 днів по — сле подання довідки про взяття на облік у ранні термін вагітності, якщо вказана довідка представлена пізніше. Одноразова допомога народженні дитини виконує функцію часткового та рівного для всіх громадян.

Схожі статті:
  1. Розвиток моральних якостей у дітей дошкільного віку
  2. Що дати дитині щоб не заколисує в машині
  3. Методи і прийоми в роботі з дітьми раннього віку
  4. Чи може бути алергія на укуси комарів у дітей
  5. Привітання на річницю народження дитини