Заповнення декларації 3-пдфо за навчання дитини

4215132

навчання дітей і на своє навчання, витрат на лікування, то при заповненні декларації слід у розділі «Соціальні відрахування» заповнити все … (при відсутності обов’язку по сплаті ПДФО) можна подати в будь-який час, тобто після 30 квітня року, наступного за звітним. … заповнення декларації за формою 3-ПДФО і в цій програмою скласти свою декларацію.

У серпні заплатив за навчання сина 25 000,0 рублів в Бєлду. За даними … і заповнити в електронному вигляді декларацію з податку на доходи фізичних осіб за 2001 рік (форма 3-ПДФО, лист 01). Ведуча. Наша гра.

2 3 ст. 2 1 9 Податкового кодексу Російської Федерації. Зокрема, згідно п. 2 ст. 219 при визначенні … за навчання своїх дітей у віці до 24 років на денній формі навчання в освітніх установах, — у розмірі фактично зроблених витрат на це навчання, але не більш 38000 руб. на кожного дитини в загальній сумі … проживання, заповнити запропоновану податкову декларацію, а також представити довідку форми 2-ПДФО,.

Декларація з податку на доходи фізичних осіб (далі — декларація) подається у територіальну … за своє навчання і за навчання своїх дітей (до 24 років денної форми навчання), купили будинок або квартиру, … інформацією з питань організації прийому декларацій, прийомних годин, а також за консультаціями з заповнення декларацій, жителям Вахитовского району р. Казані слід звертатися за адресою: Театральна, 13, кім. 3, 8.

батьком за навчання своихо дітей у віці до 24 років на денній формі навчання в освітніх установах, — у … витрат на це навчання, але не більше 25 000 рублів на кожного дитини в загальній сумі на обох батьків. … No БГ-3-04/370 затверджено форму Довідки про сплату навчання для подання в податкові органи … соціального податкового відрахування при обчисленні податку на доходи фізичних осіб і Порядок її заповнення.

Вся наша життя регламентується законом, і знати свої права і відповідальність за законом – наш обов’язок.Цей сімейний …

В житті ми намагаємося не покладатися на волю випадку, намагаємося керувати своєю долею», приймати виважені рішення» і «тримати …

Схожі статті:
  1. Набір для творчості для дітей малювання
  2. Антигістамінний препарат для дитини 2 роки
  3. Вальгусна деформація стопи вправи для дітей
  4. Ваша дочка талановитий і обдарований дитина що вона вміє